classiera loader

درباره ما

امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و دیجیتال، راه اندازی سایت های فروش اینترنتی به یکی از مشاغل مهم برای کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است. بانک سایت ماینر در زمینه نیازمندی های آنلاین در سال ۱۳۹۷ با امکانات و شرایط ویژه راه اندازی شده است. این سایت به منظور فروش ماینرها و تجهیزات نو و دست دوم مشغول فعالیت می باشد که فضای مناسب و ایمنی را برای خرید و فروش آنلاین کاربران و مشتریان فراهم کرده است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی ها و خدمات این سایت آشنا نماییم.

آشنایی با سایت بانک ماینر و زمینه فعالیت آن

بانک نیازمندی ها یکی از سایت های فروش آنلاین تجهیزات ماینر ها و کالا به صورت دست اول و دوم می باشد که زمینه خرید و فروش کالا و تکنسین را در فضای فیزیکی با امنیت بالا فراهم کرده است. این سایت در سال ۱۳۹۷ به صورت کاملا حرفه ای راه اندازی شده است که علاوه بر فروش محصولات، اجاره جا را نیز به وجود آورده است و خریداران و فروشندگان می توانند به صورت مستقیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این سایت زمینه ثبت رایگان آگهی و کسب درآمد از طریق ارائه کالا و خدمات را برای کاربران فراهم کرده است تا به بهترین شکل از پتانسیل موجود در دنیای اینترنت استفاده شود. شرایط فعالیت در این سایت با توجه به نکات زیر می باشد:

  • آگهی باید مطابق با قوانین درج آگهی سایت قرار داده شود و مغایرتی در معرفی محصول با خود محصول وجود نداشته باشد، در غیر اینصورت مدیریت سایت اقدام به حذف کلیه اطلاعات می نماید.
  • کاربران باید از درج آگهی غیرمجاز جدا خودداری نمایند، در غیر اینصورت مدیریت اقدام به حذف آگهی اقدام خواهد کرد.
  • درج لینک و تبلیغ فروشگاه های آنلاین در این سایت غیر مجاز می باشد.
  • کاربران باید برای محصولات و خدمات خود نام مناسب انتخاب کنند و قیمت واقعی را برای فروش بیشتر در نظر بگیرند.
  • در این سایت، فروش به صورت مستقیم و تراکنش مالی امکان پذیر نخواهد بود